Galeria Ornament

ornament-gallery

Galeria Ornament, to nie tylko siedziba mojej Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz, ale również miejsce spotkań i inspiracji wypełnione dziełami sztuki, pięknymi przedmiotami i roślinami. Przechodniów z ulicy zaprasza osłonięta starą kratą witryna, na której prezentowane są starannie wybrane detale, próbki materiałów oraz wystawy obrazów czy fotografii.

Miejsce wciąż tętni życiem, organizuję w nim spotkania z najlepszym designem, wernisaże. Moje atelier bywa też planem sesji zdjęciowych publikowanych w cenionych tytułach wnętrzarskich oraz lifestylowych. Odbywają się tu również premiery nowych kolekcji marek, które są mi bliskie.

Galeria Ornament to projekt niedokończony, który będzie ewoluował i rozwijał razem ze mną. Odwiedzając targi i galerie sztuki, wciąż odkrywam coś nowego i chcę dzielić się tymi odkryciami z innymi. Regularnie zmieniam ekspozycję, bawię się nią, inspiruję. Zapraszam wszystkich, którzy cenią to, co niepowtarzalne i szukają unikatowych przedmiotów, które wniosą nową jakość do ich wnętrz.

ornament-gallery

Więcej informacji uzyskasz na stronie Galerii Ornament: