EN

Anna

Jestem architektką wnętrz, projektantką produktu oraz absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W 2003 roku założyłam autorską pracownię projektową, którą prowadzę od 13 lat. Projekty mojego autorstwa prezentowane są na łamach polskich i zagranicznych magazynów o wnętrzach, w tym „Elle Decoration”, „Dom & Wnętrze”, „Weranda”, „Dobre Wnętrze” czy „Nuevo Estilo”.

Moim zdaniem rolą projektanta wnętrz jest wydobycie z przestrzeni naturalnego piękna, wyeksponowanie detali i zapewnienie optymalnej funkcjonalności. Próbuję nawet iść o krok dalej – wyraża się to w przewodnim haśle mojej pracowni, które brzmi: „Harmonia przeciwieństw”. Dbam o to, aby moje projekty wnętrz były przewrotne, niekiedy zaskakujące. Często zestawiam ze sobą elementy kontrastowe, eklektyczne, które jednak spójnie ze sobą współistnieją.

Biorę udział w polskich i europejskich konkursach wnętrzarskich, a za jedną z moich najnowszych realizacji, „Apartament w chmurach”, zdobyłam nagrodę w niezwykle prestiżowym konkursie międzynarodowym European Property Awards. Od lat współpracuję w roli eksperta z mediami wnętrzarskimi, zasiadam w jury konkursów branżowych oraz występuję jako ekspertka podczas renomowanych imprez dedykowanych designowi, takich jak Łódź Design Festival czy Forum Dobrego Designu.